Social Network

Post Relief

Najnowsze postyLosowe post

Tłumaczenie

Italiano flagArabo flagCinese (Semplificato) flagOlandese flagInglese flagFrancese flagTedesco flagGiapponese flagCoreano flagPolacco flagPortoghese flagRusso flagSpagnolo flagTurco flag

Kalendarz

Sierpień: 2009
L M M G V S D
«Lipca Ustaw »
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Archiwum

Kategorie

Office Mobile będzie dostępna w telefonach Nokia

Opublikowano dnia: 13 sierpnia 2009. Last Edit: 17 sierpnia 2009.

Microsoft i Nokia osiągnęły porozumienie na mocy którego obie firmy będą natychmiast rozpocząć współpracę w zakresie projektowania, rozwoju i marketingu rozwiązań dla mobilnego profesjonalisty wydajności, przynosząc Microsoft Office Mobile i innych komunikatów oprogramowania firmy Microsoft, współpracę i zarządzanie urządzeniami urządzenia Nokia z systemem Symbian. Rozwiązania te będą dostępne dla wielu smartfonów Nokia, poczynając od Nokia Eseries zakresie.
Umowa została ogłoszona przez Stephen Elop, prezes Microsoft Business Division, i Kai Öistämö, wiceprezes urządzeń Nokia.

"Z ponad 200 milionów klientów na całym świecie, Nokia jest największym producentem smartfonów i naturalnym partnerem dla nas", powiedział Elop. "Dzisiejsza informacja pozwoli nam poszerzyć Microsoft Office Mobile, Nokia użytkowników smartfonów na całym świecie i pozwala użytkownikom pracować na dokumentach pakietu Office z dowolnego miejsca, i jest częścią naszej strategii, aby zapewnić najlepszą jakość produktywności całej PC , telefonu i przeglądarki. "

W przyszłym roku, Nokia chce wprowadzić na swoich smartfonów Microsoft Office Communicator Telefony i w przyszłości innych aplikacji pakietu Office i powiązanego oprogramowania i usług. Obejmują one:

  • Możliwość przeglądania, edytować i udostępniać dokumenty Office na większej liczbie urządzeń w wielu miejscach, w wersji programu Microsoft Word, Microsoft PowerPoint, Microsoft Excel i Microsoft OneNote, zoptymalizowanych dla urządzeń mobilnych.
  • Przedsiębiorstwo komunikatory i doświadczenie wideokonferencje i poprawić współpracę z Microsoft Office Communicator Mobile.
  • Mobilny dostęp do portali intranetowych oraz extranet oparciu o Microsoft SharePoint Server.
  • Urządzenie Business Management z Microsoft System Center.

"Poprzez zapewnienie klientom Nokia produktywności Microsoft, obie firmy będą mogły lepiej sprostać potrzebom rosnącej grupy klientów telefonii komórkowej, IDC szacuje, że liczba osiągnie miliard na całym świecie w 2011 roku," powiedział Stephen Drake, wiceprezes Mobility & Telecom w IDC.

Elop potwierdził, że wersja Windows Mobile 6.5 będzie gotowy i dostępny do października.

Opublikowany w kategorii: Aktualności , oprogramowania , systemu Windows , Windows Mobile .
Tagi: , , , .
Komentarze


Zostaw odpowiedź


:alien::angel::angry::blink::blush::cheerful::cool::cwy::devil::dizzy::ermm::face::getlost::biggrin::happy::heart::kissing::lol::ninja::pinch::pouty::sad::shocked::sick::sideways::silly::sleeping::smile::tongue::unsure::w00t::wassat::whistle::wink::wub: