Sosyal Ağ

Mesaj Yapışkan

Son MesajlarRastgele Mesajlar

Çeviri

Italiano flagArabo flagCinese (Semplificato) flagOlandese flagInglese flagFrancese flagTedesco flagGiapponese flagCoreano flagPolacco flagPortoghese flagRusso flagSpagnolo flagTurco flag

Takvim

Ağustos 2008
M M G V S D
«Tem "Set
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Arşiv

Kategoriler

Çıkış Internet Explorer 8 Beta 2

Yayın tarihi: 28 Ağustos 2008. Son Düzenleme: 28 Ağustos 2008.

Microsoft yayımladı 27 Ağustos ile anlaşarak Internet Explorer 8'in ikinci beta tahminlerin Ağustos ayı için bir sürümü konuştu.
Günlük tarama, güvenlik ve platform: İkinci beta Microsoft, üç ana tema üzerinde çalışmaktadır.
Bu ikinci beta haberlerde ilk konu ile ilgili daha kolay sekmesini (hatta tüm oturumları IE) önceden kapatılmış geri yapmış olmaktır. Buna ek olarak, her sekme farklı bir renk ile renklendirilmiş, ancak bağlantı içeriğine bir sekmede açık sekmeleri sekme arasındaki bağlantıyı vurgulamak amacıyla ikincisinin aynı renk olacak.

Akıllı Adres Bar tarih yazımının ve RSS beslemeleri de, sık bir arama yapacak

Güvenliğine ilişkin ilgili haberler vardır SmartScreen Filtresi , XSS Filtresi ve diğer yönleri ve güvenliği .

Bu son tema, Microsoft, IE8 diğer web tarayıcıları ve web standartları ile daha çalışabilir olduğunu söylüyor. Bir de vardır Uyumluluk Görünümü düğmesi Taklit IE7 Düğme beta 1 değiştirir.

IE8 beta 2 kapsayacak bir diğer önemli yönü ile ilgilidir gizlilik kullanıcıları ve anonim sörf için yeteneği. Internet Explorer 8 kullanıcılarının gizlilik ve anonimlik sağlamak dört özelliklerini tanıtacak

  • . InPrivate Browsing IE8 gerektiği ya da geçmişi, çerezler, ve diğer verileri kaydetmek gerekir eğer kullanıcı kontrol etmenizi sağlar;
  • . Delete Browsing History kullanıcı navigasyon geçmişini kontrol etmenizi sağlar;
  • InPrivate Engelleme. Gösterime (tarama geçmişi) tarihini gözlemlemek mümkün olan içeriğin varlığı kullanıcıyı bilgilendirir ve kullanıcı bu içeriği engellemek için izin verir.
  • InPrivate Abonelikleri. Kullanıcı engellemek veya izin vermek için web sitelerinin listelerine abone InPrivate Engelleme yeteneğini artırmak için izin verir.

Sen Internet Explorer 8 beta 2 indirebilirsiniz bu sayfada. Şu anda 4 dilde kullanılabilir: İngilizce, Almanca, Japonca ve Basitleştirilmiş Çince, diğer diller yakında hazır olacak. Ve Windows XP, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows Server 2003 ve Windows Server 2003 x64 için kullanılabilir.

Özellikle, bu sayfalardan Windows XP ve Windows Vista (32 ve 64 bit) için IE8 İngilizce sürümü indirebilirsiniz:
IE8-WindowsXP-x86-TRK.exe
IE8-WindowsVista-x86-TRK.exe
IE8-WindowsVista-x64-TRK.exe

Girişken olun, paylaşın!

Kategori: Yayınlanan Haber , Yazılım , , Windows , Windows Server 2003 , Windows Server 2008 , Windows Vista , Windows XP .
Etiketler: , , , , .
Yorumlar


Çıkış Internet Explorer 8 Beta 2 2 Cevapları

Bir Yanıt bırak


:alien::angel::angry::blink::blush::cheerful::cool::cwy::devil::dizzy::ermm::face::getlost::biggrin::happy::heart::kissing::lol::ninja::pinch::pouty::sad::shocked::sick::sideways::silly::sleeping::smile::tongue::unsure::w00t::wassat::whistle::wink::wub: