Sosyal Ağ

Sabit Mesaj

Son MesajlarRastgele Mesajlar

Çeviri

Italiano flagArabo flagCinese (Semplificato) flagOlandese flagInglese flagFrancese flagTedesco flagGiapponese flagCoreano flagPolacco flagPortoghese flagRusso flagSpagnolo flagTurco flag

Takvim

Kasım :2009
M M G V S D
«Ekim Aralık »
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Arşiv

Kategoriler

Mininova yasadışı torrent kaldırır

Tarih: 28 Kasım 2009. Son Düzenleme: 28 Kasım 2009.

Mininova kendi sayfasından telif hakkı ile korunan malzeme bakın torrent kaldırdı. Bundan sonra sadece telif hakkı ile korunan malzeme bakın bu Mininova torrent geçerli olacaktır.
Karar, ilan resmi blogunda, uyumu ile ilgili karar yaklaşık üç ay önce telif ile ilgili tüm torrents kaldırarak popüler torrent sitesi empoze ettiği Utrecht Hollanda mahkeme. Yargı Mininova sorumlu olanlar hala itiraz edip düşünen hangi.

"Bugün Mininova tarihinin önemli bir gün. Şu andan itibaren biz son Ağustos Utrecht Mahkemesi'nin kararını uygun böyle yaparak, bizim İçerik Dağıtım hizmetine Mininova.org sınırlar. "

Hollanda mahkemesi kararını telif ile ilgili Mininova torrent sitesinde yükleme önlemek için koydu. Mininova son iki ay telif ihlal torrent sitesinde yükleme engellemek bazı filtreleme sistemleri test edilmiştir, ama bu bir filtreleme sistemi 100% güvenli uygulamak için ne teknik ne de operasyonel mümkün olduğunu ortaya çıktı.
Bu nedenle programla ilgili sadece Mininova torrent Dağıtım İçerik varlığını kısıtlamak için karar.

Sürmeli, Hisse olun!

Kategori Yayınlanan: İnternet , Haberler .
Etiketler: , , .
Yorumlar


Bir Yanıt bırak


:alien::angel::angry::blink::blush::cheerful::cool::cwy::devil::dizzy::ermm::face::getlost::biggrin::happy::heart::kissing::lol::ninja::pinch::pouty::sad::shocked::sick::sideways::silly::sleeping::smile::tongue::unsure::w00t::wassat::whistle::wink::wub: